Dzień informacyjny oraz spotkanie brokerskie dla obszaru Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa (SwafS)

dodano / aktualizacja: ponad rok temu 13.09.2019
A A A PDF    

W dniach 14-15 października 2019 r. odbędzie się w Warszawie spotkanie informacyjne połączone ze spotkaniem brokerskim dla obszaru Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa (SwafS). Oba wydarzenia mają wspomóc wszystkich zainteresowanych udziałem w ostatnim konkursie w tym obszarze, który zostanie otwarty 10 grudnia 2019 r.

Wydarzenie organizuje międzynarodowa sieć punktów kontaktowych w obszarze SwafS – SiS.net. W trakcie pierwszego dnia zaprezentowana zostanie tematyka zbliżającego się konkursu w obszarze SwafS oraz praktyczne wskazówki związane z procesem przygotowania wniosku i jego oceną. W tym dniu zaplanowana jest także prezentacja założeń związanych z nowym programem ramowym Horyzont Europa.

W drugim dniu spotkania pojawią się prezentacje projektów, które są obecnie realizowanie w obszarze SwafS i mogą mieć znaczenie przy opracowywaniu nowych wniosków. Tego dnia koordynatorzy aktywnie poszukujący partnerów do projektu będą mieli możliwość przedstawienia swojego pomysłu na projekt (po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem wydarzenia).

Rejestracja jest otwarta do 8 PAŹDZIERNIKA 2019 roku i dostępna jest na stronie wydarzenia.

Zachęcamy do rejestracji i dokładnego wypełnienia niezbędnych formularzy. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu formularza rejestracyjnego wraz z informacją dotyczącą poszukiwanych możliwości współpracy zwiększacie Państwo swoje szanse na umówienie udanych spotkań bilateralnych z innymi uczestnikami.

Opis wydarzenia

Zaproszenie

najbliższe wydarzenia
  • Brak wydarzeń