Euratom 2021-2025. Nowy Program. Nowe Możliwości.

dodano / aktualizacja: 8 miesięcy temu 7.05.2021
A A A PDF    

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na webinarium np: "Euratom 2021-2025. Nowy Program. Nowe Możliwości", które odbędzie się on-line w dniu 19.05.2021 (tj. środa) w godzinach 10:00-12:20

 

W ramach spotkania będzie szansa dowiedzieć się jakie badania oraz innowacje w zakresie Programu będą finansowane. Nasi eksperci opowiedzą o zakresie działań proponowanych przez Komisję Europejską, zmierzających do tego aby energię jądrową wykorzystać do innych, niż energetyczne zastosowań, w takich branżach  jak medycyna, rolnictwo, technologie kosmiczne czy transport. Będzie również możliwość dowiedzieć się w jaki sposób Program  Euratom wspiera walkę ze zmianami klimatycznymi, które są jednym z największych wyzwań stojących obecnie przed Europą i światem.

Swoją wiedzą podzielą się z Państwem przedstawiciele Komisji Europejskiej, FORATOM (pozarządowej organizacji zrzeszającej europejskie podmioty związane z energetyką jądrową i przemysłem jądrowym), wiodących polskich instytucji badawczych oraz eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego, działającego obecnie w strukturach NCBR.

AGENDA SPOTKANIA

Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z ekspertami KPK.

Do udziału w webinarium zapraszamy zarówno przedstawicieli świata nauki, administracji państwowej, jak i przedsiębiorców oraz instytucje otoczenia biznesu.

Rejestracja: https://www.kpk.gov.pl/dzien-informacyjny-euratom-nowy-program-nowe-mozliwosci

 

 

najbliższe wydarzenia
  • Brak wydarzeń