Konkurs Teaming for Excellence Phase 1

dodano / aktualizacja: ponad rok temu 8.11.2016
A A A PDF    

Komisja Europejska ogłosiła drugą edycję konkursu Teaming for Excellence Phase 1.

Teaming for Excellence ma na celu utworzenie nowych (lub istotną modernizację istniejących) Centrów Doskonałości, mających siedzibę w państwach członkowskich/regionach, które są określone jako mniej rozwinięte w zakresie badań i innowacji poprzez partnerstwo z wiodącymi instytucjami badawczymi w Europie (lub konsorcjum takich instytucji), a także krajowymi lub regionalnymi władzami, agencjami do spraw badań na poziomie krajowym lub regionalnym.

Teaming obejmuje dwie fazy. Beneficjenci programu Teaming Phase 1 otrzymają wsparcie na okres 12 miesięcy w wysokości do 0,4 miliona euro, przeznaczone na opracowanie szczegółowego biznes planu określającego obszar, zakres i sposób funkcjonowania ustanawianego lub udoskonalanie istniejącego centrum doskonałości.

Wnioski w konkursie WIDESPREAD-04-2017 – Teaming Faza 1 można składać do dnia 15 listopada 2016 r.

UWAGA!

Do dnia 31 sierpnia 2016 r. do godz. 16.00 czasu lokalnego należy składać wnioski na preselekcję do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Celem preselekcji jest wyłonienie najlepszych propozycji projektów, które w wyniku dalszego opracowana zostaną przez NCBR (jako koordynatora) złożone w konkursie „Teaming for Excellence WIDESPREAD-04-2017: Teaming Phase 1” w ramach programu HORYZONT 2020.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronach NCBiR oraz Komisji Europejskiej

 

 

 

najbliższe wydarzenia
  • Brak wydarzeń