Nabór zgłoszeń na warsztaty ERC Mentoring Initiative

dodano / aktualizacja: ponad rok temu 8.10.2020
A A A PDF    

Podziel się linkiem ze znajomym.

Polska Akademia Nauk rozpoczęła nabór zgłoszeń na warsztaty ERC Mentoring Initiative organizowane przez Instytut Nauk o Człowieku (IWM) oraz Polską Akademię Nauk. Wydarzenie odbędzie się W FORMIE ZDALNEJ, w dniach 4 i 5 GRUDNIA 2020 r. Jest adresowane do naukowców reprezentujących nauki HUMANISTYCZNE I SPOŁECZNE, planujących aplikowanie o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) STARTING I CONSOLIDATOR, czyli będących odpowiednio od 2 do 7 lat oraz od 7 do 12 lat po uzyskaniu stopnia doktora.

Spotkanie jest poświęcone dopracowaniu koncepcji pomysłu badawczego, który naukowiec zamierza przedstawić we wniosku projektowym ERC. Podczas dwudniowej serii spotkań kandydaci do grantów ERC będą mieli możliwość zaprezentowania pomysłu badawczego i skonsultowania go z zaproszonymi mentorami. Eksperci mają wieloletnie doświadczenie w obszarze grantów ERC. Dla zakwalifikowanych uczestników są również przewidziane PÓŁGODZINNE INDYWIDUALNE KONSULTACJE ON-LINE Z ZAKRESU „ACADEMIC WRITING”, które odbędą się przed warsztatami, W DNIACH 19-20 LISTOPADA 2020.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Zgłoszenia przyjmujemy DO 25 PAŹDZIERNIKA za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

W oparciu o informacje przekazane w formularzu zgłoszeniowym Biuro ds. Doskonałości Naukowej PAN wyłoni 5 uczestników warsztatów.

Zakwalifikowane osoby poprosimy o przesłanie rozszerzonej wersji CV oraz opisu projektu badawczego (2 strony).

Adres do kontaktu w PAN: doskonalosc@pan.pl.

najbliższe wydarzenia
  • Brak wydarzeń