Szkolenie on-line pt. Konkurs ERC w programie HORYZONT 2020 – gdzie szukać informacji, dokumentów konkursowych i jak aplikować?

dodano / aktualizacja: ponad rok temu 9.07.2020
A A A PDF    

Podziel się linkiem ze znajomym.

RPK Gdańsk na Politechnice Gdańskiej zaprasza Państwa na szkolenie on-line pt. Konkurs ERC w programie HORYZONT 2020 – gdzie szukać informacji, dokumentów konkursowych i jak aplikować? Spotkanie odbędzie się dnia 13.07.2020 (poniedziałek), od godz. 10:00 do godz. 11:30.

Celem szkolenia jest przekazanie informacji o konkursie Europejskiej Rady ds. Badań (European Research Council) ogłoszonym w programie Horyzont 2020.

W trakcie szkolenia Renata Downar-Zapolska z RPK Gdańsk na Politechnice Gdańskiej przedstawi Państwu zasady udziału oraz dokumentację konkursową umieszczoną na stronach portalu KE, na przykładzie konkursu Europejskiej Rady ds. Badań (ERC) dla doświadczonych naukowców.

Po prezentacji będzie możliwość zadania pytań na czacie.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Osoby przyjęte na szkolenie otrzymają e-mailowe potwierdzenie udziału oraz link do spotkania (za pośrednictwem komunikatora Webex).

Rejestracji można dokonać wysyłając maila na adres Renata.Downar-Zapolska@pg.edu.pl w terminie do 10.07.2020 r. (piątek).

Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia rejestracji.

Program szkolenia

najbliższe wydarzenia
  • Brak wydarzeń