Warsztaty dla naukowców, rozważających ubieganie się o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC)

dodano / aktualizacja: ponad rok temu 17.09.2019
A A A PDF    

Celem spotkania jest lepsze zaznajomienie młodych, polskich uczonych z funkcjonowaniem programu ERC. Prócz członków Rady Naukowej ERC swoją perspektywą i doświadczeniami na temat doskonałego wniosku podzielą się laureaci grantów ERC z Polski. Szkolenie „ERC Meeting with Members of the ERC Scientific Council”, zaplanowane na 24 października tego roku w Warszawie w godzinach 9:00-16:00, daje niepowtarzalną szansę na uzyskanie wiedzy o grantach ERC bezpośrednio u źródła. Przedstawiciele ERC Scientific Council, wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, podzielą się wskazówkami, jak przygotować skuteczny wniosek, jak przebiega proces jego oceny oraz jacy badacze mają szansę uzyskać ten prestiżowy grant.

W drugiej części spotkania odbędzie się panel dyskusyjny, szukający odpowiedzi na pytanie, czy granty ERC są atrakcyjne dla polskich badaczy i jakie działania mogłyby tę atrakcyjność zwiększyć. Zaproszeni eksperci oraz zgromadzona publiczność będą zachęcani do prezentacji swoich perspektyw i szukania możliwych rozwiązań.

Spotkaniu będzie towarzyszyła sesja posterowa, podczas której uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z pionierskimi badaniami prowadzonymi w Polsce.

Rejestracja na spotkanie jest obowiązkowa.

Agendę spotkania, link do formularza aplikacyjnego oraz wszelkie szczegóły znajdą Państwo tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z organizatorem: Biuro ds. Doskonałości Naukowej PAN, tel. 22-182-60-83, doskonalosc@pan.pl

najbliższe wydarzenia
  • Brak wydarzeń