Webinar „Droga do Horyzontu Europa – planowanie strategiczne”

dodano / aktualizacja: 9 miesięcy temu 30.03.2021
A A A PDF    

Podziel się linkiem ze znajomym.

ZAPROSZENIE NA WEBINAR
„Droga do Horyzontu Europa – planowanie strategiczne”
8 kwietnia 2021 r., godz. 10.30 – 12.00

Komisja Europejska przyjęła 15 marca 2021 r. pierwszy plan strategiczny dla programu „Horyzont Europa” na lata 2021–2024 wyznaczając priorytety w zakresie badań naukowych i innowacji.
Plan strategiczny jest nowością w programie ramowym i ma zagwarantować, że działania Unii Europejskiej w zakresie badań naukowych i innowacji będą przyczyniać się do realizacji priorytetów UE, w tym stworzenia ekologicznej i cyfrowej Europy.

Zapraszamy do udziału w webinarze pn. „Droga do Horyzontu Europa – planowanie strategiczne”, który odbędzie się 8 kwietnia br. (czwartek) w godz. 10:30 – 12:00.

W spotkaniu wezmą udział: Pani Aleksandra Kordecka, Kierownik Działu Strategicznego Planowania i Programowania Horyzontu w Dyrekcji Generalnej ds. Badań Naukowych i Innowacji Komisji Europejskiej, która opowie o najważniejszych celach strategicznych na lata 2021-2024 i opracowywaniu programów pracy, Pani Agata Janaszczyk, radca ds. badań naukowych w Stałym Przedstawicielstwie RP przy UE, która przedstawi przebieg działań po stronie Rady Unii Europejskiej oraz Pani Ewa Kocińska-Lange, Dyrektor Biura NCBR w Brukseli/BSP, która zaprezentuje proces konsultacji dokumentów strategicznych z perspektywy państw członkowskich.
Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z prelegentkami.

Agenda spotkania

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli nauki i biznesu do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Rejestracja jest dostępna na stronie:
https://ncbr.clickmeeting.com/droga-do-horyzontu-europa-planowanie-strategiczne/register

Serdecznie zapraszamy!

najbliższe wydarzenia
  • Brak wydarzeń