Webinarium „Misje w Horyzoncie Europa”

dodano / aktualizacja: 9 miesięcy temu 4.12.2020
A A A PDF    

W imieniu organizatorów spotkania Business & Science Poland w Brukseli zapraszamy Państwa na webinarium pt. „Misje w Horyzoncie Europa”, które odbędzie się w dniu 18 grudnia (piątek) w godzinach 10.00 – 12.30.

Spotkanie będzie poświęcone tematowi nowego mechanizmu, zaplanowanego w ramach II filaru Horyzontu Europa na lata 2021-2027 – Globalne wyzwania i europejska konkurencyjność przemysłowa. W spotkaniu wezmą udział polscy Członkowie Mission Boards, czyli Rad Misji, Członkowie Mission Assemblies, czyli Zgromadzeń przy Radach Misji oraz Członkowie Member States sub-groups, czyli podgrup dla państw członkowskich. Przedstawią oni 5 obszarów misji: neutralne dla klimatu i inteligentne miasta; rak; stan gleby oraz żywność; zdrowe oceany, morza, wody przybrzeżne i śródlądowe oraz przystosowanie się do zmiany klimatu, w tym do transformacji społecznej.

Webinarium będzie okazją nie tylko na zapoznanie się z nowym mechanizmem misji badawczych i innowacyjnych, które powstały w celu zwiększenia skuteczności finansowania ze środków europejskich i krajowych, ale także doskonałą okazją do udziału w dyskusji i zadania pytań Członkom Mission Boards, Mission Assemblies i Member States sub-groups.

PROGRAM SPOTKANIA

Zgłoszenie chęci udziału proszę wysyłać na adres e-mailowy: jowita.pawlak@ncbr.gov.pl do dnia 15 grudnia 2020 r.

Link do spotkania zostanie wysłany tylko do zarejestrowanych osób.

najbliższe wydarzenia
  • Brak wydarzeń