Webinarium pn. Regionalne wsparcie przedsiębiorców w aplikowaniu o finansowanie badań i innowacji w programie HORYZONT EUROPA

dodano / aktualizacja: 2 miesiące temu 2.11.2021
A A A PDF    

Podziel się linkiem ze znajomym.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej, Pomorski Ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zapraszają na szkolenie pt. “Regionalne wsparcie przedsiębiorców w aplikowaniu o finansowanie badań i innowacji w programie HORYZONT EUROPA”, które odbędzie się on-line w dniu 9 listopada br. w godzinach 10:00 do 12:45.

Szkolenie poświęcone będzie możliwościom finansowania dla przedsiębiorców w programie HORYZONT EUROPA.

Głównym celem spotkania jest przedstawienie zasad uczestnictwa dla przedsiębiorstw w programie HORYZONT EUROPA oraz zaprezentowanie konkursu EIC Accelerator.

Dowiedzą się Państwo również jakie wsparcie innowacyjnym MŚP oferuje Pomorski Ośrodek Enterprise Europe Network  przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” w Gdańsku.

Dodatkowo, broker innowacji z Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przedstawi komplementarne źródła finansowania dla MŚP z funduszy unijnych zarządzanych centralnie.

Szkolenie jest organizowane w ramach 14. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) na Pomorzu.

PROGRAM SPOTKANIA 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na szkolenie znajdą Państwo na stronie Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

najbliższe wydarzenia
  • Brak wydarzeń