Wideokonferencja pt. „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości” odbędzie się 3 czerwca 2020

dodano / aktualizacja: ponad rok temu 28.05.2020
A A A PDF    

Podziel się linkiem ze znajomym.

W dniu 3 czerwca 2020 r., w godzinach 10:00-13:00 odbędzie się wideokonferencja pt. „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości", na którą zaprasza Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda. Współorganizatorem konferencji są Ministerstwo Cyfryzacji oraz Polski Fundusz Rozwoju.

Celem konferencji jest wsparcie osób kreatywnych, ludzi chcących budować start-upy, rozwijać istniejące już firmy, rozwinąć sprawdzone działania o komponent innowacyjnych technologii.

Podczas spotkania zostanie dokonany przegląd źródeł finansowania innowacyjnych rozwiązań informatycznych. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z ofertą dotyczącą finasowania inicjatyw i projektów służących efektywnej transformacji cyfrowej w Polsce, w tym z programem UE HORYZONT 2020, ze szczególnym uwzględnieniem finansowania inteligentnych miast (ang. smart cities) i inteligentnych wsi (ang. smart villages). Zaprezentowane zostaną  również  przykłady wdrożeń projektu od pomysłu do jego realizacji.

Ze względu na nadal obowiązujące ograniczenia związane z COVID-19 wydarzenie będzie realizowane w formie wideokonferencji.

Program wideokonferencji oraz zaproszenie z informacją o warunkach rejestracji, znajdziecie Państwo w niniejszych załącznikach.

najbliższe wydarzenia
  • Brak wydarzeń