Wydarzenie brokerskie "HORIZON 2020 FOR THE CIRCULAR ECONOMY & TRANSFORMING INDUSTRY" (#CETI_H2020)

dodano / aktualizacja: ponad rok temu 29.07.2019
A A A PDF    

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu brokerskim HORIZON 2020 FOR THE CIRCULAR ECONOMY & TRANSFORMING INDUSTRY (#CETI_H2020).

Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do znalezienia partnerów do ostatnich konkursów w ramach Programu Ramowego HORYZONT 2020 w obszarach gospodarki o obiegu zamkniętym oraz transformacji przemysłu.

Wydarzenie jest współorganizowane przez projekty H2020: NCPS CARE, NMP TEAM oraz sieć ENTERPRISE EUROPE NETWORK przy wsparciu projektów: BIO HORIZON, C-ENERGY i Net4Society.

Impreza brokerska ma na celu aktywne promowanie partnerstw badawczych i ułatwienie budowy konsorcjów.

Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów badawczych w ramach krótkich rezentacji (pitch sessions) oraz dyskusji na temat przyszłej współpracy w trakcie uprzednio aplanowanych spotkań indywidualnych (B2B).

Wydarzenie to jest idealnym sposobem identyfikacji partnerów badawczych. Innowacyjne firmy, uniwersytety, ośrodki badawcze i inne zainteresowane zaproszeniami do programu „Horyzont 2020" będą miały możliwość:

  • zaprezentowania, omówienia i opracowywania propozycji przyszłych projektów na poziomie międzynarodowym;
  • rozszerzania sieci współpracy o partnerów międzynarodowych;
  • otrzymania informacji od reprezentantów Komisji Europejskiej i mówców wysokiego szczebla;
  • uzyskania wsparcia od przedstawicieli krajowych punktów kontaktowych H2020.

Wydarzenie jest skoncentrowane na tematach PR Horyzont 2020 dotyczących gospodarki o obiegu zamkniętym oraz transformacji przemysłu z Wyzwania Społecznego 5 (Działania w dziedzinie klimatu, środowiska, efektywnej gospodarki zasobami i surowców) oraz obszaru LEIT NMBP (Nanotechnologie, zaawansowane materiały, zaawansowane systemy produkcji i przetwarzania, biotechnologia), jak również powiązanych tematów z obszarów SC2 (Biogospodarka), SC3 (Energia) oraz SC6 (Społeczeństwa).

Istotnym elementem tego wydarzenia jest wspieranie współpracy międzynarodowej z Krajami Sąsiedztwa Unii Europejskiej.

Więcej informacji i rejestracja na stronie internetowej wydarzenia.

najbliższe wydarzenia
  • Brak wydarzeń