Dostosuj wydruk

Dni informacyjne programu Horyzont 2020 - dzień 2.

Gdański Uniwersytet Medyczny wraz z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE oraz Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Ramowych UE przy Politechnice Gdańskiej
zapraszają na Dni informacyjne programu Horyzont 2020
w dniach 5-6 luty 2019 r.

Rejstracja na wydarzenie trwa do 01.02.2019 rok do godziny 14.30.

Podczas wydarzenia przedstawione zostaną założenia nadchodzących konkursów na granty badawcze w obszarze Zdrowie, odbędą się kompleksowe warsztaty szkoleniowe w temacie przygotowania budżetu projektu, wniosków o dofinansowanie oraz poszukiwania partnerów do realizacji projektów. Zaprezentowane zostaną także projekty badawcze finansowane z programu Horyzont 2020, realizowane przez naukowców Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dni informacyjne prowadzić będą eksperci RPK i KPK, którzy odpowiedzą na pytania uczestników podczas konsultacji. Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek oraz czas na networking oraz konsultacje indywidualne.

Pierwszego dnia przewidziano w ramach Dni informacyjnych Seminarium informacyjne na temat konkursów z obszaru ZDROWIE oraz Warsztaty z tematyki PRZYGOTOWANIA BUDŻETU projektu badawczego w programie HORYZONT 2020.

Agenda spotkania na pierwszy dzień

Rejestracja Dzień 1 [ link ]

 

Podczas drugiego dnia swoją wiedzą podzieli się z Państwem ekspert Krajowego Punktu Kontaktowego PR UE Pani Joanna Niedziałek, która przeprowadzi Warsztaty w zakresie PRZYGOTOWANIA WNIOSKU w programie HORYZONT 2020.

Agenda spotkania na drugi dzień

Rejestracja na dzień drugi w dniu 06.02.2019 r. poprzez formularz rejestracyjny poniżej.

Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na wydarzenie, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie spotkania: proeuro@pg.edu.pl

autor: Anna Wnuk

Źródło:

Dodano: 2019.01.16

rpkgdansk.pl