Granty Europejskiej Rady ds. Nauki w programie ramowym UE HORYZONT 2020 dla wybitnych młodych naukowców

dodano / aktualizacja: ponad rok temu 8.10.2018
A A A PDF    

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie pn. „Granty Europejskiej Rady ds. Nauki  w programie ramowym UE  HORYZONT 2020  dla wybitnych młodych naukowców”, które odbędzie się dnia 10 października 2018 r. w godz. 11.45 – 15.00 na Politechnice Gdańskiej.

 

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy dotyczącej możliwości przygotowania wniosku projektowego na konkursy ogłoszone przez Europejską Radę ds. Badań (ang: ERC) w programie ramowym UE Horyzont 2020. Konkursy adresowane są do młodych naukowców będących 2-7 lat po doktoracie (Starting Grants), do naukowców będących 7-12 lat po doktoracie (Consolidator Grants), a także dla naukowców doświadczonych (Advanced Grants).

 

Wymagania dotyczące wniosku projektowego zostaną przedstawione na przykładzie wytycznych do konkursu Starting Grants i Consolidator Grants.

 

Szkolenie poprowadzą pracownicy RPK Gdańsk - Pani Renata Downar-Zapolska oraz Pani Magdalena Urbanowicz.

 

PROGRAM SZKOLENIA

 

Rejestracja na szkolenie, poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce SZKOLENIA, trwa do dnia 8 października 2018 r., do godz. 15.00.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Kontakt w sprawie szkolenia: e-mail: proeuro@pg.edu.pl

 

Zapisy na to szkolenie zostały zamknięte.

najbliższe wydarzenia