Jak przygotować wniosek projektowy w konkursie TWINNING w programie Horyzont 2020

dodano / aktualizacja: ponad rok temu 18.06.2018
A A A PDF    

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zapraszają na szkolenie pn. Jak przygotować wniosek projektowy w konkursie TWINNING w programie HORYZONT 2020, które odbędzie się dnia 25 maja 2018 r. w godz. 10.00 - 14.30  na Politechnice Gdańskiej, sala 300, Gmach Główny PG.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się na co szczególnie zwrócić uwagę podczas przygotowania wniosku projektowego składanego w konkursie TWINNING w programie HORYZONT 2020. W trakcie spotkania będzie możliwość wysłuchania praktycznych wskazówek dotyczących realizacji projektu w ramach konkursu TWINNING.

Szkolenie poprowadzi Pan Wojciech Adamiak, Ekspert z KPK PB UE, IPPT PAN, Warszawa. Swoimi doświadczeniami z przygotowania i realizacji projektu w konkursie TWINNING podzieli się Pani Ewa Domke z IMP PAN w Gdańsku.

Szkolenie skierowane jest do osób przygotowujących wnioski projektowe w konkursie TWINNING, którego celem jest wzmocnienie instytucji w określonej dziedzinie badań poprzez utworzenie powiązań z co najmniej dwiema instytucjami, które w tym obszarze mają wiodącą pozycję na poziomie międzynarodowym.

PROGRAM SZKOLENIA

Rejestracja na szkolenie, poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej, trwa do dnia 22 maja 2018 r., do godz. 14.00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie szkolenia:
e-mail: proeuro@pg.edu.pl

 

 

Zapisy na to szkolenie zostały zamknięte.

najbliższe wydarzenia
  • Brak wydarzeń