Zapisy na szkolenie "Od HORYZONTU 2020 do HORYZONTU EUROPA. W jaki sposób wybierane są najlepsze projekty? Dowiedz się! Zostań ekspertem oceniającym!"

dodano / aktualizacja: ponad rok temu 19.12.2019
A A A PDF    

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej zaprasza na szkolenie pt. "Od HORYZONTU 2020 do HORYZONTU EUROPA. W jaki sposób wybierane są najlepsze projekty? Dowiedz się! Zostań ekspertem oceniającym!", które odbędzie się 16 grudnia 2019 r. w godzinach 12.00 - 15.30 na Politechnice Gdańskiej w Gmachu Głównym, sala 300.

Celem szkolenia jest przekazanie informacji o nowym programie Horyzont Europa, który jest kolejnym po Horyzoncie 2020 programem ramowym Komisji Europejskiej finansującym badania i innowacje w Europie.

Przekazane zostaną informacje o założeniach, strukturze i zasadach programu Horyzont Europa, a także o podobieństwach i różnicach pomiędzy Horyzontem 2020 i Horyzontem Europa.

Komisja Europejska w ciągłym naborze poszukuje nowych osób oceniających wnioski do programu Horyzont 2020 oraz programu Horyzont Europa. Szkolenie odpowie na pytania: jakie są warunki i możliwości pracy eksperta, a także jak wygląda praca eksperta.

Szkolenie poprowadzą pracownicy RPK PR UE Renata Downar-Zapolska i Magdalena Urbanowicz. Swoimi doświadczeniami z pracy eksperta podzieli się pan profesor Maciej Bagiński.

PROGRAM SZKOLENIA

Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej.

Zapisy przyjmujemy do dnia 13 grudnia 2019 r. do godziny 12.

Kontakt: joabaum@pg.edu.pl, 58 348 65 20

Zapisy na to szkolenie zostały zamknięte.

najbliższe wydarzenia
  • Brak wydarzeń